HALENKA SINA

Halenka z umělého hedvábí s úžasnými vlastnostmi jako je absolutní nemačkavost, lehkost a jemnost materiálu. Objednávat lze ve více barvách.  Konzultujte tento model s našimi návrháři, který vám rádi poradí. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

4 800,00 Kč

MONOI DRESS

Šaty z velice kvalitního micro úpletu jsou díky svému střihu MUST HAVE kouskem ve vašem šatníku. Hodí se pro každé roční období i pro každou příležitost, jelikož se dají skvěle kombinovat s lodičkami i s kozačkami.  Konzultujte tento model s našimi návrháři, který vám rádi poradí. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

5 200,00 Kč

HALENKA BEE ONE

Halenka z Kanvasu s řasenými rukávy a pasem. Chytré řešení spodní části halenky pomocí postraních rozparků vám zaručí pohodlné nošení uvnitř i vně sukně nebo kalhot. Halenku lze objednat ve více barvách.  Konzultujte tento model s našimi návrháři, který vám rádi poradí. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

4 550,00 Kč