SIA ŠATY

Sia šaty jsou perfektní kombinací letních vzdušných šatů a slavnostního oděvu. Záleží na kombinaci doplňků. Střih tohoto modelu je unisize, tím pádem je velmi přizpůsobivý všem typům postav. Model nabízíme ve více barevných provedení. Konzultujte tento model s našimi návrháři, který vám rádi poradí. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Termín dodání : 1-2 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu ) Umělé hedváb í je neskutečně hladká, jemná a příjemná látka. Vyznačuje se úžasnou lehkostí a vzdušností a jako bonus látka příjemně chladí. Oproti pravému hedvábí není tak náročné na údržbu a přitom vypadá stále naprosto dokonale.

5 200,00 Kč

MOOI ŠATY

Mooi šaty mají unikátní střih  Umělé hedvábí je neskutečně hladká, jemná a příjemná látka. Vyznačuje se úžasnou lehkostí a vzdušností a jako bonus látka příjemně chladí. Oproti pravému hedvábí není tak náročné na údržbu a přitom vypadá stále naprosto dokonale.

5 300,00 Kč

HALENKA SINA

Halenka z umělého hedvábí s úžasnými vlastnostmi jako je absolutní nemačkavost, lehkost a jemnost materiálu. Objednávat lze ve více barvách.  Konzultujte tento model s našimi návrháři, který vám rádi poradí. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

4 800,00 Kč