JOKO DRESS

Šaty z umělého hedvábí s vysokými manžetami a perfektně padnoucím oversize střihem. Materiá, který nebudete chtít sundat jak na slavnostní události, tak v letních měsících. Perfektně variabilní s doplňky. Konzultujte tento model s našimi návrháři, který vám rádi poradí. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

8 500,00 Kč

DOMINO DRESS

Jedinečný model šatů, který si přitáhne svojí pozornost naprosto všude. Řasený detail a velké balónové rukávy. které se dají utahovat dle potřeby. Samozřejmě jde o model, který můžeme přizpůsobit vám a tím pádem si se střihem a barvou šatů pohrát. Model můžete konzultovat přímo s návrháři v kontaktním formuláři. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Pokud máte zájem o odlišení odstínů vrchního a spodního dílu prosíme o upřesnění. Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

16 400,00 Kč

KILAA BLOUSE

Halenka z kanvasu, vhodná ke kalhotám a sukním do pasu. Ideální je kombinovat ke kalhotám KALAA ze stejného materiálu. ( FACTORY COLLECTION). Možné je objednat ve stejné nebo v odlišné barvě. Tento komplet pak bude originálním řešení outfitu na každou akci. Konzultujte tento model s našimi návrháři, který vám rádi poradí. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

4 100,00 Kč

TATUM PANTS

Kalhoty z umělého hedvábí se skvěle hodí na slavnostní události ale i pro každodenní nošení. Dokonalý nemačkavý materiál je ideálním společníkem i pro cestování. Možnost zakoupit i košili SOHO, kterou můžete dokonale kombinovat ať už se stejně barevnými kalhotami, tak i jinou barvou. Konzultujte tento model s našimi návrháři, který vám rádi poradí. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

4 300,00 Kč

SOHO SHIRT

Oversize košile z umělého hedvábí se skvěle hodí na slavnostní události ale i pro každodenní nošení. Dokonalý nemačkavý materiál je ideálním společníkem i pro cestování. Možnost zakoupit i kalhoty TATUM, které můžete dokonale kombinovat ať už se stejně barevnou košilí, tak i jinou barvou.  Konzultujte tento model s našimi návrháři, který vám rádi poradí. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

5 700,00 Kč

SOHO DRESS

Košilové oversize šaty originálního střihu jsou velice variabilní a dokonale padnoucí pro slavnostní události ale i pro všední nošení. Jednoduše se kombinují s doplňky a proto mají širší využití. Umělé hedvábí je nemačkavý vzdušný materiál, který nebudete chtít sundat. Konzultujte tento model s našimi návrháři, který vám rádi poradí. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

7 600,00 Kč

NOIR DRESS

Šaty z umělého hedvábí s vysokou manžetou a perfektně padnoucím oversize střihem. Materiá, který nebudete chtít sundat jak na slavnostní události, tak v letních měsících. Perfektně variabilní s doplňky. Konzultujte tento model s našimi návrháři, který vám rádi poradí. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

8 200,00 Kč

LUPIDO DRESS

Koktejlové šaty s nadýchanou sukní a zajímavě střiženými rukávy. Možné kombinovat s páskem ale také s klasickým rolákem v chladnějších měsících. Nejsou to šaty vhodné jen na různé události ale také šaty pro každodenní nošení. Konzultujte tento model s našimi návrháři, který vám rádi poradí. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

13 600,00 Kč

FAIRY DRESS

Vzdušné šaty z velice kvalitního šifonu. Jednoduchý střih ze dvou vrstev materiálu, kde první vrstva je elastický úplet a druhá elegantní šifon. Konzultujte tento model s našimi návrháři, který vám rádi poradí. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

13 400,00 Kč

ROMA DRESS

Šaty košilového střihu z umělého hedvábí. Užasný materiál, který je nemačkavý, vzdušný a extrémně přijemný na vaší pokožce. Možnost úpravy střihu. Hloubku výstřihu i rozparku.  Konzultujte tento model s našimi návrháři, který vám rádi poradí. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

12 300,00 Kč

LUPO DRESS

Řasené šaty z elastického, funkčního úpletu. Pohodlný model na jedno rameno, které můžou být střihově upravované podle vás. Šaty se dají ušít bez rozparku, s rukávy i bez. Vše je o konzultaci s našimi návrháři. Konzultujte tento model s našimi návrháři, který vám rádi poradí. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

15 200,00 Kč

BLOOMDRESS

Šaty BLOOm jsou jednoduše nepřehlédnutelné. Princes střih šatů s rafinovaně zdobeným vrchním dílem, který zároveň ukrývá kapsu na drobné předměty. Jsou perfektně kombinovatelné s různými doplňky. Možnost ušití i rukavic, které by model ještě víc podtrhly. Konzultujte tento model s našimi návrháři, který vám rádi poradí. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

17 500,00 Kč

WRAP DRESS

Šaty z elastického vysoce kvalitního úpletu, které vytváří originální vzhled díky zajímavému řasení. Šaty jsou vhodné pro křivkové dámy a také se hodí i pro problematické typy postav. Každá postava v tomto modelu vynikne. Konzultujte tento model s našimi návrháři, který vám rádi poradí.  Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii.  Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

18 000,00 Kč

DRESSCOAT DRESS

DRESSCOAT šaty jsou opravdu originálním kouskem, který je možné nosit jako šaty ale i jako přechodový kabátek. Vrstvit lze s košilí, rolákem nebo obyčejným tričkem. Materiál je velice luxusní, elastická kostýmová látka s lycrou. Model můžete konzultovat přímo s návrháři v kontaktním formuláři. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii.  Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

16 400,00 Kč

MARBELLA DRESS

Šaty z kanvasu, které dokonale okopírují vaše křivky se zajímavým střihem sukně . Je možné ušít k šatům rukavice, nebo udělat sukni odepínací a tím docílit variabilních koktejlek / dlouhých šatů. Model můžete konzultovat přímo s návrháři v kontaktním formuláři. Barevné provedení: barvu si můžete vybrat v galerii. Pokud máte zájem o odlišení odstínů vrchního a spodního dílu prosíme o upřesnění.  Termín dodání : 2-3 týdny ( pokud potřebujete model dříve prosíme o upřesnění termínu )

17 000,00 Kč