ORANGE SKIN

NAPOMÁHÁ ODSTRANIT CELULITIDU !

Přírodní koupel těla s výtečnými vlastnostmi. Ulehčuje odstranění staré kůže, regeneruje pokožku, napomáhá odstranit pomerančovou kůži ( celulitidu), prokrvuje pokožku a dodává přirozený pocit svěžesti a čistoty. Tento výrobek je obzvlášť vhodný pro všechny, kteří trpí na celulitidu.

Natural body bath with excellent properties. It facilitates the removal of old skin, regenerates the skin, helps remove orange peel (celutide), hydrates the skin and adds a natural feeling of freshness and purity. This product is especially suitable for everyone who suffers from cellulite.

100g

Použití: Přiměřené množství soli
nasypte do vany s 35-45°C teplou vodou. Požijte sůl před rozpuštěním jako peeling na postižená místa (stehna, paže...) cca 2-3 min. Poté už jen nechte sůl volně rozpustit a užívejte relaxační koupel.

Use: Pour an appropriate amount of solin into a bath with 35-45 ° C warm water. Use salt before dissolving as a peeling on the affected areas (thighs, arms cca) for about 2-3 min. Then just let the salt dissolve freely and take a relaxation bath.


120,00 Kč
Please select variants first