MY MIRACLE - Můj Zázrak

ÚPLNÉ KOUZLO!

TVŮJ PRVNÍ KOSMETICKÝ ZÁZRAK..

VŠE CO POTŘEBUJE VAŠÍ PÉČI JE UZAVŘENÉ V JEDNOM MALÉM ZÁZRAKU.

50 ml


Tento zázrak je opravdové kouzlo pro vaši pleť, nehty a tělo. Obsahuje spousty zázračných ingrediencí, které si poradí s celkovou péčí o vaši maličkost. Už se nemusíte zásobovat spousty přípravky, ale užít si jen jeden jediný, který nahradí všechny ostatní. Tvůj Zázrak je jedinečná báze pod make-up,zmatní pleť a zanechá jí dokonale hladkou. To samé udělá i pro vaší pokožku na celém těle. Díky přidánému lanolinu ji i perfektně rozjasní. Zázrak můžete použít i jako dokonalý krém na ruce a nehty. Hojí drobné zranění, akné a krásně zatahuje jizvičky.

Je to prostě kouzlo....

HEDVÁBÍ

Zázračný extrakt z hedvábí pokožku rozjasňuje, zjemňuje a dodává výrazný pocit zvláčnění. Zamezuje předčasnému stárnutí.

LANOLIN

Díky zázračnému lanolinu je pokožka hladší, měkččí a jemnější. Vytváří ochrannou vrstvu a dodává spoustu vitamínů.

MEDOVÝ EXTRAKT

Zázračný medový extrakt zklidní podrážděnou pokožku a hojí drobné ranky. Je perfektní i na aknézní pleť.

VANILKA

Zázračná esence vanilky zanechá vaši pokožku dokonale provoněnou.

50 ml


YOUR FIRST COSMETIC MIRACLE..

This miracle is a real magic for your skin, nails and body. It contains lots of miraculous ingredients that will take care of the overall care of your little one. You no longer have to stock up on lots of products but enjoy just one, which will replace all the others. Your Miracle is a unique base for make-up, it dulls the skin and leaves it perfectly smooth. It will do the same for your skin all over. Thanks to the lanolin it also brightens it perfectly. You can also use the miracle as a perfect cream for hands and nails. It heals minor injuries, acne and beautifully draws scars. It's just magic....

SILK

The miraculous silk extract uses brightens, softens and adds a strong sense of peculiarity. Prevents premature aging.

LANOLIN

Thanks to the miraculous lanolin, the skin is smoother, softer. It creates a protective layer and supplies a lot of vitamins.

HONEY

The miraculous honey extract soothes irritated skin and heals small wounds. It is also perfect for acne prone skin.

VANILLA

The miraculous essence of vanilla will leave your skin perfectly perfumed.

50 ml

230,00 Kč