.


MÁSLO PANDA EYES

Pryč s kruhy pod očima!

Speciální technologií vyvinuté máslo Panda Eyes je díky kávovému extraktu a kofeinu ideální pomocník na kruhy pod očima a podlitiny.

Královské tělo, potřebuje královskou péči...

Úžasný balzám na tělo s dokonalou vůní a hojivými účinky.

OKAMŽITÝ EFEKT BOTOXU !

Vysoce funkční krémové sérum na vrásky vytáhne pleť a sjednotí její strukturu.

Rychlý efekt botoxu bez injekcí!Beauty case ZDARMA!!!

SADA BEAUTY CASE

Ooooooooo..... Chceš úžasný dárek pro sebe, nebo pro někoho na kom vám opravdu záleží? Sada D.B. Beauty je dokonalý dárek, který určitě potěší! Kosmetické výrobky od nás jsou přírodní a mají úžasné účinky. My osobně, nepoužíváme nic jiného! Provoní vaší pokožku a pomůže s lokálními problémy.  Sada Beauty case obsahuje: It's Time - Noční krém It's Time - Denní krém Sugar bath salt - koupelová sůl s vůní sladké lásky Donut mýdlo BABYDOLL - sérum na řasy a obočí Honey kiss - balzám na rty Natur botox - přírodní botoxový krém Panda eyes - máslo na kruhy pod očima S.O.S - mast na akné a drobné poranění Royal body baby - tělový krém MY MIRACLE - Můj zázrak

1 990,00 Kč

    JUST BEAUTY CASE

    Dárkové balení v kufříku. Pořiď si pro sebe nebo pro milovanou osobu svůj vlastní BEATY CASE by DEBBIE BROWN, Vyber si kosmetiku a objednej si k ní luxusní kufřík.  U objednávky kosmetiky nad 1000 Kč je Kufřík ZDARMA!

    190,00 Kč

      .